ASA Bolnica

Projektni tim ASA Bolnice održao radionice sa timom iz kompanije Dedalus

U našoj bolnici konstantno radimo na unapređenju naših procesa kako bismo obezbjedili pružanje najbolje moguće zdravstvene usluge našim budućim pacijentima.

Ovu sedmicu završavamo zadovoljni rezultatima niza sastanaka i radionica koje je projektni tim ASA Bolnice imao sa timom iz kompanije Dedalus, partnerskom firmom u domenu bolničkog informacionog sistema.

Produktivne radionice su rezultirale definiranjem procesa unutar bolnice i ovu priliku smo iskoristili za pripremu svih važnih koraka za dalju implementaciju. Uvjereni da je digitalna transformacija ključna za poboljšanje kvalitete zdravstvene njege i optimizaciju procesa, naši zajednički ciljevi su vrlo ambiciozni ali obavezujući i ostvarivi, a to je da rad buduće bolnice podignemo na najviši nivo kvaliteta i sigurnosti.

Dedalus Radionice

Radujemo se što ćemo i dalje biti pomoć i podrška u digitalnoj transformaciji zdravstvenog sistema u BiH i pružanju vrhunske zdravstvene usluge našim korisnicima.