Novosti

Dobrodošli na vijesti ASA Bolnice, gdje vas informišemo o najnovijim događajima, inovacijama i promjenama unutar naše zdravstvene ustanove.
Rasim-Jusufovic-ASA Bolnica obiljezava prva tri mjeseca uspjesnog rada

ASA Bolnica obilježava prva tri mjeseca uspješnog rada

U četvrtak, ASA Bolnica je obilježila tri mjeseca od početka rada kao prva privatna opća bolnica u Bosni i Hercegovini.

Tim ORL ASA Bolnice učestvovao u radu sa našim partnerom, Wolf-Dieter BAUMGARTNER

Sa  velikim zadovoljstvom dijelimo  s vama najnovije vijesti o našim zajedničkim postignućima. Tokom proteklog vikenda, tim ORL ASA Bolnice na čelu sa Hasanom Altumbabić učestvovao je u radu sa našim partnerom, Wolf-Dieter BAUMGARTNER iz Universitätsklinikum AKH Wien, gdje smo uspješno izveli ugradnju četiri kohlearna implanta kod veoma složenih slučajeva u KCUS i UKC Tuzla.

Saradnja ASA Bolnica - MUVI

ASA Bolnica i Međunarodni medicinski univerzitet u Beču donose izvrsnost u zdravstvu

Nakon što je u aprilu započela s radom, ASA Bolnica svakodnevno postavlja nove standarde u pristupu pacijentima i uvodi inovativne metode liječenja. Kao što je najavljeno na početku projekta, ova zdravstvena ustanova posebnu pažnju posvećuje saradnji s kliničkim partnerima Međunarodnim medicinskim univerzitetom u Beču i Općom bolnicom (AKH) Beč, kako bi prenijela najbolja znanja i vještine te osigurala vrhunsku njegu za svoje pacijente.

Fasol

Radionica - Važnost etičkih principa u medicini kao temelj profesionalnog djelovanja

Medicinski Menadžment ASA Bolnice danas je u Sarajevu zajedno sa prof. Adnanom Begovićem, voditeljem Medicinskog odjela u BHAAAS-u, održao prvu radionicu s ljekarima, medicinskim osobljem i studentima o temi etike u medicini.

Sveobuhvatna zdravstvena usluga i njega za majke i djecu

Sveobuhvatna zdravstvena usluga i njega za majke i djecu u centru izvrsnosti ASA Bolnice

ASA Bolnica sa ponosom predstavlja Centar za majku i dijete, koji pruža sveobuhvatnu medicinsku njegu kroz specijalizovane usluge uključujući pedijatriju, porodilište, ginekologiju i akušerstvo te liječenje neplodnosti (IVF).

Dodijeljene nagrade - Sarajevo Business Bridge Awards

Dodijeljene nagrade "Sarajevo Business Bridge Awards" za najuspješnije kompanije i organizacije

U sklopu 13. Sarajevo Business Foruma  održana je ceremonija dodjele „Sarajevo Business Bridge Awards“, nagrada podrške novim idejama, uspješnim kompanijama i pojedincima, koji su pokazali izuzetna postignuća u svakodnevnom poslovanju i razvoju ekonomskih veza i promociji poslovanja u našoj zemlji.

Potpisan je protokol o razumijevanju sa Memorial Healthcare Group

ASA Bolnica potpisala protokol o razumijevanju sa Memorial Healthcare Group

Naša bolnica potpisala je protokol o razumijevanju sa Memorial Healthcare Group i njihovom menadžericom za Balkan, Eminom Frljak Şeh, u Bosni i Hercegovini.

Verifikacija medicinskih uređaja u ASA Bolnici

Uspješno završena verifikacija medicinskih uređaja u ASA Bolnici

U saradnji s Verlab-om, vodećom kompanijom za biomedicinski i klinički inženjering u Jugoistočnoj Evropi, uspjeli smo osigurati da svaki uređaj koji koristimo zadovoljava najviše standarde kvalitete i sigurnosti.