ASA Bolnica

Događaj povodom Svjetskog dana dijabetesa

Danas smo udružili snage i zajedno sa PZU “EUROFARM – CENTAR POLIKLINIKA” i ASA Institute Bosnia and Herzegovina organizirali poseban događaj povodom Svjetskog dana dijabetesa u Poliklinici Eurofarm u Unitic centru Sarajevo.

Cilj nam je bio podići svijest o važnosti praćenja razine šećera u krvi i mjera prevencije dijabetesa.

Uz podršku našeg stručnog medicinskog osoblja, omogućili smo prisutnima besplatno mjerenje šećera te im pružili korisne savjete i brze informacije o njihovom zdravlju i dijabetesu. Posebno smo naglasili važnost zdravih životnih navika, pravilne prehrane i redovnih vježbi kao ključnih elemenata u održavanju zdravog načina života.

Događaj povodom Svjetskog dana dijabetesa-

Dijabetes pogađa ljude svih dobnih skupina, stoga smatramo važnim raditi zajedno na podizanju svijesti o ovoj bolesti. Osjećamo odgovornost prema našoj zajednici i iznimno smo sretni što smo mogli doprinijeti zdravlju naših sugrađana.

Ovaj događaj nije samo izoliran napor, već poziv na zajedničko djelovanje. Neka ova inicijativa i sve buduće budu podsjetnik da zajedničkim snagama možemo utjecati na zdravlje naše zajednice.

Hvala svima koji su sudjelovali i podržali ovu akciju. Malim ali sigurnim koracima zajedno gradimo zdraviju budućnost.