ASA Bolnica

Uspješno završena verifikacija medicinskih uređaja u ASA Bolnici

U saradnji s Verlab-om, vodećom kompanijom za biomedicinski i klinički inženjering u Jugoistočnoj Evropi, uspjeli smo osigurati da svaki uređaj koji koristimo zadovoljava najviše standarde kvalitete i sigurnosti.

Verlab je dokazao svoju stručnost i predanost u procesu verifikacije, te smo veoma ponosni da su svi medicinski uređaji prošli testiranja u skladu s najvišim standardima. Njihov angažman i profesionalnost ključni su za uspjeh ove suradnje ali i za našu svakodnevnu praksu.

Verifikacija medicinskih uređaja u ASA bolnici-

Ova saradnja predstavlja važan korak u našoj misiji pružanja vrhunske zdravstvene njege našim pacijentima.

Hvala Verlabu na stručnosti i podršci tokom ovog procesa. Radujemo se nastavku naše saradnje i budućim projektima koji će dalje unaprijediti kvalitetu naših usluga.